Szkolenia

Platforma szkoleniowa online dla HR i pracowników

W zakresie e-learningu dla firm przygotowaliśmy kompleksowe rozwiązania. Nasza oferta to nie tylko dedykowana platforma szkoleniowa online dla Twojej organizacji, ale także same szkolenia dla pracowników, które możesz wykupić osobno i umieścić w swoim systemie. Do wyboru masz dwa rodzaje kursów: opracowane przez naszą firmę gotowe szkolenia, obejmujące ogólne tematy związane z wykonywaniem zawodowych obowiązków oraz szkolenia dedykowane, zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami przedsiębiorstwa.

Czym wyróżnia się nasza platforma szkoleniowa dla HR?

Dbamy o to, by przygotowane rozwiązania w efektywny sposób wspierały e-learning w organizacjach. Nasza platforma szkoleniowa dla HR zapewni Twojej organizacji szereg korzyści. Przede wszystkim dostępny jest na niej pakiet gotowych szkoleń z najpopularniejszych zagadnień, a do tego klienci mogą łatwo zamieszać w niej własne treści – szkolenia, prezentacje, filmy itd.

Nasza platforma szkoleniowa online charakteryzuje się także innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Wszystkie szkolenia firmowe są dostępne w wersji cyfrowej, którą łatwo można zaimplementować we własnym systemie. To pozwala na wygodne i elastyczne planowanie oraz realizację zadań związanych z podnoszeniem kwalifikacji pracowników, a także na obniżenie kosztów z tego wynikających.

Co istotne, w PMConsulting oferujemy również inne możliwości szkolenia pracowników na Platformie HR. Dostępne są na niej moduły E-learning i Szkolenia z trenerem, które doskonale uzupełniają naszą ofertę szkoleń dla firm. Dzięki nim można stworzyć w swojej organizacji kompleksowe rozwiązanie blended-learning, wprowadzające zupełnie nową jakość do procesów zwiększania kompetencji pracowników.

Co mogą obejmować gotowe szkolenia dla pracowników?

Gotowe kursy dotyczą uniwersalnych tematów, które mogą być wykorzystywane przez różne firmy i organizacje. Oferta takich szkoleń dla pracowników koncentruje się zazwyczaj na ogólnych kwestiach, związanych z kompetencjami i rozwojem zawodowym, takich jak np.: obsługa pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook); bezpieczeństwo IT; antymobbing; komunikacja w różnorodnym zespole.

Kursy są przygotowane z myślą o przekazaniu podstawowej wiedzy. Będą przydatne dla pracowników różnych branż i specjalizacji. W ramach szkoleń zatrudnione osoby otrzymują dostęp do materiałów w formie interaktywnych lekcji, testów, quizów oraz innych angażujących elmentów, które to pozwalają na utrwalenie zdobytej wiedzy. Twoja organizacja nie musi tworzyć kursów od podstaw, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze.

Jakie dedykowane szkolenia firmowe możemy przygotować?

Drugim obszarem naszej oferty szkoleń są kursy dedykowane, czyli opracowywane zgodnie z potrzebami Twojej organizacji, jej charakterem działalności, specyfiką branży, celami biznesowymi i innymi wybranymi czynnikami. Tego rodzaju szkolenia firmowe pozwalają na maksymalnie efektywne przekazywanie wiedzy w ustalonym obszarze. Mogą obejmować kwestie m.in.: onboardingowe, techniczne, księgowe, sprzedażowe, prawne, proceduralne czy instruktażowe.

Przygotowanie dedykowanego szkolenia firmowego rozpoczynamy od wstępnej analizy potrzeb. Na jej podstawie nasi specjaliści opracowują kompletny kurs, który będzie odpowiadał na potrzeby oraz cele biznesowe Twojej organizacji. Może on obejmować zarówno elementy teoretyczne, jak i praktyczne. Dedykowane szkolenia firmowe pozwolą na zwiększenie efektywności pracy, poprawę wyników oraz lepsze wykorzystanie potencjału ludzkiego w Organzacji. Nasz Zespół może stworzyć dedykowane szkolenie w dowolnej technice, która będzie najoptymalniej dopasowana do tematyki oraz celu danego kursu. Opcji jest mnóstwo, a są to m.in. proste grafiki i interakcje, złożona gra fabularna czy też animacje typu explainer video. Możliwe jest oparcie szkolenia na stylu zdjęciowym lub na rysowanych grafikach – w zależności od potrzeb klienta, budżetu jaki chce przeznaczyć i specyfiki konkretnego projektu.