E-learning

Platforma e-learningowa

Moduł E-learning to jedno z kilku rozwiązań oferowanych przez Platformę HR, który umożliwia zdalne szkolenie pracowników i rozwijanie ich umiejętności. Dzięki niemu w łatwy sposób dostosujesz proces nauki do potrzeb wszystkich zatrudnionych osób lub poszczególnych działów w firmie. Platforma e-learningowa pozwala Ci dodawać dowolne treści, wygodnie planować szkolenia, sprawdzać ich wyniki oraz testować nabytą przez pracowników wiedzę. Nasza platforma e-learningowa ograniczy koszt organizacji tradycyjnych szkoleń stacjonarnych w Twojej firmie, a także zredukuje ich wpływ na codzienne obowiązki pracowników.

Jak działa nowoczesna platforma e-learningowa?

Moduł związany z e-learningiem oferuje Ci możliwość organizacji szkoleń dla pracowników w sposób bardziej efektywny. Dzięki temu rozwiązaniu Twój dział HR może łatwiej kierować kursy do określonych grup pracowników, powiadamiać o terminach, a także raportować ich udział w szkoleniach online. Platforma oferuje dostęp do wiedzy w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Kursy są dostępne przez cały czas (Ty zarządzasz ich widocznością w panelu), dzięki czemu pracownicy mogą uczyć się w dogodnym dla siebie tempie, co przyczynia się do zwiększenia efektywności szkolenia.

Warto podkreślić, że nasza platforma e-learningowa umożliwia wygodne dodawanie różnego rodzaju treści szkoleniowych. Dla wymagających dostępne są profesjonalne narzędzia do webinarów oraz kreator multimedialnych treści, co pozwala tworzyć atrakcyjne, wciągające i efektywne kursy. Samo zarządzanie szkoleniami online jest bardzo intuicyjne – wystarczy kilka kliknięć, by założyć nowy temat i przydzielić go określonej grupie pracowników. Po każdym kursie dostępne są raporty, pokazujące kto zaliczył dane szkolenia online i jakie są wyniki testów wiedzy, które udostępniasz na platformie w celu weryfikacji nabytej przez pracowników wiedzy.
Jeśli zdecydujesz się na zakup naszej platformy e-learningowej, cena będzie obejmowała również pakiet gotowych szkoleń, przygotowanych przez PMC. Są to kursy z różnych dziedzin, przygotowane przez doświadczonych specjalistów – zawsze zawierają aktualną wiedzę.

Platforma e-learningowa – od czego zależy cena modułu?

Wspominaliśmy, że prezentowany moduł to opłacalne rozwiązanie dla wielu organizacji. Na pewno zastanawiasz się, ile kosztuje platforma e-learningowa. Dokładna cena zależy od wielu czynników, takich jak: zakres funkcjonalności, dostępność gotowych materiałów edukacyjnych, poziom dostosowania do potrzeb klienta, czas potrzebny na wdrożenie itp. Nasza platforma e-learningowa dostępna jest też w kilku wariantach. Koszt będzie więc zależał od tego, który wybierzesz – podstawowy BASIC, czy np. bardziej rozbudowaną opcję CUSTOM. Dlatego dla każdego zainteresowanego klienta przygotowywana jest indywidualna wycena.

Jakie szkolenia online może obejmować platforma?

Przygotowany przez nas moduł zawiera ona różne interaktywne kursy, które są dostępne dla użytkowników w dowolnym czasie i miejscu. Szkolenia online na platformie mogą obejmować szeroki zakres tematów, takich jak: RODO, obsługa MS Excel, Antymobbing, itd. Warto wspomnieć, iż każdy nasz Klient może na platformie zamieszczać dowolne własne treści: interaktywne szkolenia, filmy, prezentacje i inne.

Oprócz platformy e-learningowej dostępny jest także inny moduł związany z rozwojem pracowników – szkolenia z trenerem. Służy on do kompleksowej organizacji i planowania logistyki szkoleń z trenerem – zarówno na sali, jak i w pokoju webinarowym. Wykupując oba rozwiązania: platformę e-learningową i szkolenia z trenerem (tzw. blended-learning), zyskujesz możliwość organizacji kursów w czasie rzeczywistym z wyznaczonym przez siebie trenerem, uzupełnioną np.: o dodawanie materiałów dla uczestników, rozsyłanie ankiet, wygodne raportowanie obecności i wiele innych przydatnych opcji.

Skontaktuj się z nami