Platforma PMC

Platforma HR – dedykowane rozwiązania do miękkiego HR-u

Szeroki zakres i stopień skomplikowania spraw związanych z human resources sprawia, że świadome wyzwań przedsiębiorstwa inwestują w narzędzia wspomagające obsługę całego funkcjonowania pracownika w zakresie miękkiego HR. Jeśli zastanawiasz się na jakie oprogramowanie się zdecydować, zachęcamy się do wdrożenia naszej platformy G2S (Gate2Success), która teraz jest znana po prostu jako platforma PMC 😊 To innowacyjny system, który pomoże Ci zapanować nad rozwojem pracowników!

Czym jest platforma PMC?

Oferujemy wysoce konfigurowalne narzędzie składające się z modułów odpowiedzialnych za zarządzanie różnymi obszarami miękkiego HR-u. Projektujemy i wdrażamy oprogramowanie ściśle pod kątem wymagań i procesów w Twojej organizacji, dzięki czemu korzystasz wyłącznie z rzeczywiście potrzebnych Ci funkcji. Czytelny i intuicyjny interfejs zapewnia sprawną i łatwą obsługę platformy G2S, a zaawansowane mechanizmy ochronne gwarantują zabezpieczenie Twoich danych przed wykradzeniem i wyciekiem.

Moduły platformy HR

W jaki sposób nasz system wspomaga szeroko pojęte zarządzanie zasobami ludzkimi w Twojej organizacji? Przede wszystkim, możesz wybrać te modułu, których potrzebujesz – na przykład:

• onboarding
• oceny pracownicze
• zarządzanie kompetencjami
• zarządzanie talentami
• skill-matrix
• portal pracowniczy
• e-learning
• szkolenia z trenerem
• offboarding
• moduły dedykowane.

Dowiedz się więcej o zapewnianych przez nie możliwościach.

Onboarding dzięki platformie

Gdy w Twojej Organizacji pojawia się nowy pracownik, potrzebujesz jak najpłynniej wprowadzić go do zespołu i móc weryfikować jego postępy. Dzięki naszej platformie do miękkiego HR dokładnie ustalisz etapy onboardingu. Przejrzyste raporty dają Ci pewność, że wdrożenie odbywa się dokładnie tak, jak powinno.

Sprawdź więcej

Szkolenia e-learningowe dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu

Zainwestuj w nowoczesne oprogramowanie HR od PMC, z którym zorganizujesz profesjonalne, ciekawe i skuteczne szkolenia w formie e-learning. Zapewnij pracownikom szeroki dostęp do aktualnej i rzetelnej wiedzy zgromadzonej na platformie HR, z której mogą korzystać o dowolnym czasie i niezależnie od tego, gdzie w danym momencie się znajdują.

Sprawdź więcej

Szkolenia z trenerem na platformie

Nasz system świetnie nadaje się także do odbywających się na żywo kursów prowadzonych przez szkoleniowców (jako webinary lub na sali szkoleniowej). Doskonale zdajesz sobie sprawę, z jak dużymi wyzwaniami organizacyjnymi wiążą się takie szkolenia. Również my jako PMC jesteśmy tego świadomi, dlatego dostarczamy narzędzie, które ułatwia Ci zarządzanie szkoleniami z trenerem.

Sprawdź więcej

Platforma, na której nadzoruje się ścieżki rozwoju pracowników

Jak powinien przebiegać rozwój pracowników na poszczególnych stanowiskach w Twojej organizacji? Nasza platforma G2S do miękkiego HR-u ułatwi Ci uporządkowanie odpowiednich szkoleń, zadań, warsztatów i innych elementów rozwojowych. Za pomocą oferowanego oprogramowania zaprojektujesz cykl życia pracownika w Twojej firmie i będziesz nadzorować jego przebieg.

Sprawdź więcej

Oprogramowanie z matrycą skill-matrix

Zarządzanie kompetencjami zespołu to wymagające zadanie, szczególnie w dużych organizacjach. Znajdowanie osób o odpowiednich umiejętnościach staje się prostsze z oprogramowaniem PMC, które zawiera matrycę skill-matrix. To graficzne, intuicyjne narzędzie wspomagające na wielu poziomach obsługę HR w Twojej firmie.

Sprawdź więcej

Oceny pracownicze na platformie i zarządzanie przez cele

Efektywność zespołu jest niezwykle istotna w każdej organizacji, a w jej osiągnięciu wyjątkowo przydatne są oceny pracownicze. Jeśli chcesz mieć pewność, że bazują na obiektywnych i rzetelnych kryteriach, zdecyduj się na naszą platformę G2S do miękkiego HR-u, która zawiera moduł do analizy efektów pracy osób zatrudnionych w Twoim przedsiębiorstwie.

Sprawdź więcej

Talenty, sukcesja – ważne elementy miękkiego HR-u

Wyłowienie talentu to jedno – tak samo ważny, jeśli nie wręcz istotniejszy jest jego umiejętny rozwój i wykorzystanie go z pożytkiem dla organizacji. W osiągnięciu właśnie tego celu pomoże Ci oprogramowanie, które obejmuje narzędzia wspierające wychwytywanie talentów i potencjałów w Twoim zespole.

Sprawdź więcej

Offboarding, e-obiegówka na platformie

Odejście pracownika to normalna sytuacja, która zdarza się w każdej firmie. Warto do niej podchodzić w sposób uporządkowany i zgodny z ustalonymi procedurami, w czym pomocna jest platforma PMC do miękkiego HR-u. Wykorzystanie naszego rozwiązania pozwala Ci trzymać rękę na plusie i mieć pewność, że procedury offboardingu są zachowywane.

Sprawdź więcej

Zdaj się na usługi doświadczonych specjalistów

Dlaczego warto powierzyć projekt i wdrożenie platformy do miękkiego HR właśnie naszej firmie? Jednym z powodów jest wieloletnie doświadczenie na rynku, które idzie w parze z kompetencjami i wiedzą. Wykonaliśmy podobne projekty dla ponad 50 organizacji i z przyjemnością podejmiemy się realizacji również dla Twojego przedsiębiorstwa. We współpracy z PMC możesz liczyć na szybką pomoc techniczną, wsparcie w rozwoju systemu, doradztwo i indywidualne podejście.

Zarządzanie miękkim HR to wyzwanie dla każdej organizacji – często tym trudniejsze, im więcej osób w niej pracuje. Skontaktuj się, aby ustalić szczegóły wdrożenia i przekonaj się osobiście, że nasza nowoczesna i zaawansowana platforma wspomagająca miękki HR to optymalne rozwiązanie!