Szkolenia z trenerem

Szkolenia z trenerem – szkolenia stacjonarne oraz webinary na platformie HR

Jako menadżer, który chce osiągać cele swoje i przedsiębiorstwa, w którym pracujesz, doskonale zdajesz sobie sprawę z konieczności rozwoju kompetencji członków Twojego zespołu. Skutecznym i powszechnie wykorzystywanym sposobem na podnoszenie umiejętności pracowników są szkolenia z trenerem. Jeśli chcesz zapewnić najwyższy poziom organizacyjny kursów, nasza platforma Ci w tym pomoże. Dzięki niej przeprowadzenie szkoleń z trenerem – zarówno na sali szkoleniowej, jak i webinarów będzie sprawne jak nigdy wcześniej!

Firmowe webinary i szkolenia z trenerem na najwyższym poziomie

Organizacja szkoleń może być trudnym zadaniem, szczególnie jeśli firma zatrudnia wiele osób. Planowanie kompleksowego kalendarza szkoleń, umożliwienie sprawnych zapisów na wybrane kursy, zagwarantowanie łatwego wzięcia udziału, ustalanie liczby uczestników, listy rezerwowe, indywidualne przydzielanie poszczególnych webinarów i terminów konkretnym osobom – to tylko niektóre z możliwości naszej platformy. Za jej pomocą ułatwisz sobie organizowanie szkoleń:

• zdalnych – w formie webinaru
• stacjonarnych – na sali szkoleniowej
• wewnętrznych – prowadzonych przez Twój zespół trenerski
• zewnętrznych – które prowadzą dla Was firmy szkoleniowe.

Zamów wdrożenie oprogramowania i spraw, aby koordynacja i monitoring kursów przebiegały maksymalnie sprawnie!
Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci pracę, nasza platforma do webinarów i szkoleń na sali automatyzuje wysyłkę powiadomień z przypomnieniem o zapisaniu siebie bądź pracowników na szkolenia. W ten sposób oszczędzasz czas, który bez naszego oprogramowania trzeba by przeznaczyć na wysyłanie wiadomości o kursach we własnym zakresie. Nasze oprogramowanie to wygoda i wyższa efektywność pracy w jednym!
Każde planowane szkolenie możesz dokładnie opisać, przyporządkowując do niego:

• miejsce, w którym będzie się odbywać
• datę i godzinę
• trenerów
• listę uczestników
• i inne ważne dla Ciebie parametry, np. koszt szkolenia.

W zależności od indywidualnych potrzeb szkolenia zdalne możesz organizować bezpośrednio w naszym systemie bądź na innych, zewnętrznych platformach, np. Microsoft Teams – wystarczy podać odnośnik prowadzący do stron, na których odbywają się webinary. Nasza platforma usprawnia również same zapisy na kursy poprzez dostęp do spisu uczestników, w którym można ustalać m.in. dokładną liczbę miejsc z funkcją automatycznego generowania listy rezerwowej.

Przejmij kontrolę nad organizacją szkoleń stacjonarnych i webinarów

Osoby odpowiedzialne za organizację szkoleń mają wgląd w czasie rzeczywistym we wszelkie informacje na ich temat. Na bieżąco widzisz, ilu jest chętnych do udziału, jak duża jest ewentualna lista rezerwowa, gdzie będzie dane szkolenie się odbywało i kto będzie je prowadził. Tym samym nasza platforma z webinarami i szkoleniami na sali daje Ci pełną kontrolę nad kursami organizowanymi w Twojej firmie.

Poza kwestiami technicznymi i organizacyjnymi oferowane oprogramowanie wspomaga również budowanie relacji z uczestnikami. To możliwe m.in. poprzez dostęp do modułu z ankietami i testami, które Twoi pracownicy mogą zarówno anonimowo, jak i imiennie wypełnić po zakończeniu kursu. Za ich pomocą nasza platforma do webinarów i szkoleń z trenerem pozwala mierzyć satysfakcję z odbytych szkoleń oraz skuteczność pod kątem pozyskanej w ich trakcie wiedzy. Zdecydowanie warto pozyskiwać takie informacje, aby móc jeszcze lepiej przygotowywać kolejne kursy, uwzględniając potrzeby i wskazówki uczestników. Nasz system daje też możliwość publikowania materiałów zarówno przed kursem, jak i po jego zakończeniu.

Wygodna i bezpieczna platforma do webinarów firmowych

Kładziemy nacisk na funkcjonalność i elastyczność oprogramowania, jednak zdajemy sobie sprawę, że z punktu widzenia użytkownika równie ważna jest prostota obsługi. Dlatego wiele czasu poświęcamy na zaprojektowanie przyjaznego interfejsu, który zapewnia jak najbardziej intuicyjną nawigację. W takim samym stopniu dbamy o bezpieczeństwo naszej platformy do organizacji webinarów i szkoleń stacjonarnych, którą wyposażyliśmy w mechanizmy chroniące Twoje dane.

Zadzwoń lub napisz do nas, aby ustalić warunki współpracy i zlecić wdrożenie oprogramowania do zarządzania szkoleniami!

Skontaktuj się z nami