Portal pracowniczy

Komunikacja w firmie odgrywa z wielu względów bardzo istotną rolę. Wymiana informacji i przekazywanie wiadomości pomiędzy pracownikami a kierownictwem powinny odbywać się jak najefektywniej, dlatego warto inwestować w rozwiązania usprawniające ten proces. Należy do nich portal pracowniczy HR – dostępny w naszym oprogramowaniu moduł pełniący funkcję wewnętrznej platformy komunikacyjnej. Poznaj jego możliwości i dowiedz się, dlaczego warto wdrożyć go w Twojej organizacji!

Usprawnij komunikację wewnętrzną dzięki portalowi pracowniczemu HR

Im większa organizacja, tym bardziej wymagająca staje się wymiana informacji pomiędzy członkami zespołu. O ile w niewielkich firmach, w których pracuje kilka osób, egzamin zdają darmowe aplikacje czy nawet standardowa poczta e-mail, o tyle w podmiotach zatrudniających dziesiątki czy setki ludzi konieczne jest wdrożenie bardziej zaawansowanych rozwiązań. Należy do nich nasz portal pracowniczy HR, z którym wprowadzisz komunikację wewnętrzną w organizacji na wyższy poziom!

Nasz intranet pozwala na pełną personalizację wymiany informacji w firmie. Oprogramowanie wykorzystasz do obsługi różnorodnych rodzajów komunikacji – zarówno miękkiej, społecznościowej, jak i formalnej, związanej z obiegiem dokumentów. Nasz portal pracowniczy HR jest miejscem wymiany różnego rodzaju materiałów, obejmujących sprawy pracownicze, aktualności, procedury, wnioski i inne dokumenty. Co ważne, możesz raportować, czy pracownicy zapoznali się z komunikatami!

Portal pracowniczy HR – wszechstronne wsparcie w wymianie informacji w firmie

Jako menadżer, który odpowiedzialnie i profesjonalnie traktuje swoje stanowisko, zdajesz sobie sprawę, że satysfakcja pracowników i osiągane przez nich wyniki zależą zarówno od kompetencji i organizacji pracy, jak i umiejętności budowania zespołu, w którym panują zdrowe relacje zawodowe. Również na tym polu wspiera Cię nasz portal pracowniczy HR, który oddajemy do Twojej dyspozycji jako jeden z modułów platformy. Może on bowiem pełnić funkcje komunikacyjne, pozwalając np. na:

  • publikowanie aktualności w różnych kategoriach tematycznych
  • udostępnianie pracownikom ich danych (informacje kadrowe, szkolenia do zrealizowania, poziom kompetencji…)
  • wyszukiwanie przydatnych kontaktów („do kogo mogę się zgłosić z zepsutym komputerem?”)
  • składanie elektronicznych wniosków online
  • udostępnianie zawsze aktualnych dokumentów i procedur.

Moduł jest spersonalizowany pod kątem Twojej organizacji, ponieważ każda firma cechuje się odmiennymi potrzebami komunikacyjnymi – być może wyzwaniem dla Ciebie jest dotarcie z aktualnymi informacjami do pracowników linii produkcyjnej? A może potrzebujesz miejsca, które będzie ułatwiało pracownikom ich codzienne zadania – np. z bazą wiedzy, materiałami sprzedażowymi, wnioskami online?  A to tylko kilka z mnóstwa innych funkcji i możliwości portalu pracowniczego HR wspierającego komunikację w Twojej organizacji!

Konfigurowalna platforma HR do komunikacji wewnętrznej

Zapomnij o przesyłaniu e-maili, co do których nawet nie masz pewności, czy dotarły i zostały odczytane przez pracownika. Oszczędzaj czas i zwiększ wydajność firmy poprzez usprawnienie komunikacji wewnętrznej z użyciem naszego portalu pracowniczego HR. Spraw, aby wymiana informacji i dokumentów odbywała się płynnie i wygodnie zarówno dla pracowników, jak i kadry menadżerskiej.

Twórz kulturę organizacyjną zgodnie z własną wizją i ułatw Twojemu zespołowi budowanie dobrych relacji, które korzystnie wpływają na zadowolenie z pracy w Twojej firmie oraz na uzyskiwane rezultaty. Przekonaj się, że wdrożenie modułu obejmującego portal pracowniczy HR to trafna decyzja przynosząca wymierne zyski na wielu polach!

Skontaktuj się z nami

Do tego modułu pasują: