Onboarding

Onboarding HR

Chcesz być skutecznym menadżerem, dlatego poszukujesz jak najlepszych metod, narzędzi i rozwiązań wspomagających wdrażanie pracownika w Twojej organizacji. Mamy je dla Ciebie! Proponujemy nowoczesne, funkcjonalne i intuicyjne oprogramowanie, które ułatwia Ci profesjonalny i efektywny onboarding HR. Z naszą aplikacją usystematyzujesz procesy związane z wprowadzeniem kolejnych osób do Twojej firmy. Zainwestuj w system, z którym na 100% wykorzystasz umiejętności każdego nowego pracownika!

Wdrożenie nowych pracowników zawsze pod kontrolą

Wdrożenie nowych osób do zespołu jest jednym z kluczowych etapów cyklu życia pracownika w każdej Organizacji. Od jego przebiegu może zależeć to, jak nowo zatrudniony członek zespołu będzie się w niej czuł, odnajdywał i pracował przez kolejne dni, tygodnie, miesiące, lata. Ponieważ zależy Ci na zapewnieniu nowym pracownikom jak najlepszych warunków wdrożenia i jednocześnie chcesz, aby przyniosło ono optymalne korzyści firmie, nasz moduł onboarding HR  ułatwi Ci osiągnięcie tego celu.

Oferujemy moduł, który systematyzuje cały proces wprowadzania kolejnych osób do Twojej firmy. Koniec z ad-hocowym zarządzaniem – postaw na uporządkowane, uniwersalne i zarazem elastyczne ścieżki wdrożeniowe, które z naszym oprogramowaniem zaprojektujesz pod kątem swoich wymagań. Za jego pomocą dokładnie zaplanujesz wdrożenie dla dowolnych stanowisk (inne dla nowego pracownika produkcji, inne dla działu IT, inne dla sprzedaży): podzielisz je na następujące kolejno po sobie etapy i przyporządkujesz do nich rozmaite zadania i czynności, np. szkolenia, testy, rozmowy, spotkania. Aplikacja onboarding HR w firmie pozwoli Ci na precyzyjną kontrolę nad przebiegiem procesu wdrożenia i nadzorowanie go na bieżąco.

Efektywny onboarding HR zgodnie z planem

Nasze oprogramowanie daje Ci wgląd w aktualny stan wdrożenia. W każdej chwili możesz zorientować się, na jakim etapie się ono znajduje i czy wszystko odbywa się zgodnie z założeniami, np. czasowymi lub obejmującymi inne kryteria. Funkcja automatycznych powiadomień umożliwia ustawienie ich w taki sposób, aby aplikacja onboarding HR wysyłała Ci stosowne informacje po spełnieniu wskazanych warunków, np. po zakończeniu wdrożenia w firmie lub w razie opóźnień.

Dlaczego warto wybrać nasz moduł onboarding:

  • ustrukturyzowanie procesu wdrożenia
  • optymalne wykorzystanie czasu: nowego pracownika, managera, HRowca i innych osób biorących udział we wdrożeniu
  • pełna kontrola nad wprowadzaniem kolejnych członków do zespołu
  • wsparcie w adaptacji nowych pracowników
  • budowa wizerunku atrakcyjnego i godnego zaufania pracodawcy
  • nareszcie pewność, że każdy pracownik otrzymał jednolitą wiedzę na starcie!

W kontroli nad przebiegiem wdrożenia cenną pomoc zapewniają raporty w naszej platformie. Z czytelnych statystyk i wykresów graficznych oraz tabelarycznych dowiesz się, które z etapów wymagają poprawek, którzy pracownicy najlepiej radzą sobie z adaptacją w firmie, czy które procesy stanowią wyzwanie. Z aplikacją onboarding HR zawsze masz rękę na pulsie!

Dbaj o nowych pracowników i buduj atrakcyjny wizerunek pracodawcy dzięki aplikacji HR onboarding

Nasze rozwiązanie jest pomocne zarówno kadrze menadżerskiej i specjalistom od human resources, jak i samym pracownikom.   Nowy pracownik od samego początku pracy widzi przejrzystą ścieżkę, dzięki czemu wie, co go czeka podczas wdrożenia. Zyskuje przez to poczucie stabilności i łatwiej aklimatyzuje się w firmie. Zastosowanie aplikacji HR onboarding przekłada się więc wprost na wydajność pracy i sprzyja dobrej atmosferze w Twojej organizacji.

Korzystając z naszego oprogramowania, zwiększasz szanse na to, że pracownicy po okresie próbnym pozostaną w Twoim zespole na dłużej. Ustrukturyzowanie wdrożenia buduje też wizerunek profesjonalnego pracodawcy, któremu można i warto zaufać, bo wie, co robi i dobrze wywiązuje się ze swoich zadań w stosunku do zatrudnionych. Aplikacja HR onboarding to bezcenny kapitał dający Ci przewagę na rynku pracy, z którym zbudujesz pozycję organizacji przyciągającej wartościowe osoby i atrakcyjnej dla potencjalnych kandydatów niezależnie od stanowiska.

Skontaktuj się z nami i zleć wdrożenie modułu w swojej firmie lub umów się z nami na obejrzenie wersji demo!

Skontaktuj się z nami

Do tego modułu pasują: