Zarządzanie talentami

Jako menadżer starasz się, aby Twój zespół był jak najlepszy w realizacji zlecanych zadań. Jeśli uda Ci się wydobyć z pracowników drzemiące w nich zdolności, a następnie efektywnie rozwijać i wykorzystywać je z myślą o strategicznych celach przedsiębiorstwa, wyniki przekroczą Twoje oczekiwania. Jak osiągnąć taki efekt? Warto wspomóc się profesjonalnymi narzędziami – nasz program do zarządzania talentami w firmie jest rozwiązaniem, które odpowiada na Twoje potrzeby w tym zakresie. Sprawdź, jak działa moduł bazujący na matrycy dziewięciopolowej nine-box HR i dowiedz się, dlaczego opłaca się z niego korzystać w ramach współpracy z nami!

Niezawodne wsparcie w zarządzaniu talentami w firmie

Bez względu na przyjętą definicję talentu, da się z całą pewnością stwierdzić, że jest on niezwykle cennym zasobem, który może – i powinien – pracować dla Twojej firmy. Najpierw jednak trzeba go zidentyfikować, a następnie pielęgnować i rozwijać u pracownika, co wymaga profesjonalnego i przemyślanego podejścia. Aby usystematyzować i usprawnić swoje działania na tym polu jako menadżer, rekomendujemy inwestycję w nasz program ułatwiający zarządzanie zdolnościami ludzi, który bazuje na matrycy nine-box HR.

Co zyskasz, korzystając z narzędzia do zarządzania talentami w firmie?

Z naszym nowoczesnym programem wykorzystującym matrycę nine-box HR do zarządzania talentami w firmie ułatwisz sobie:

  • identyfikowanie zdolności członków zespołu,
  • wspomaganie rozwoju i wzmacnianie umiejętności,
  • rekrutację pracowników na dowolne stanowisko,
  • planowanie ścieżek kariery,
  • wykrywanie luk kompetencyjnych.

Zadaniem osoby zarządzającej zespołem powinno być odnajdywanie najlepszych zdolności kandydatów na pracowników już na etapie rekrutacji. Jeśli jednak w późniejszym czasie uda się znaleźć jakaś wyjątkową umiejętność u osób zatrudnionych, to tym lepiej. W obu czynnościach niezwykle pomocne jest nasze oprogramowanie, które pozwala na efektywne, precyzyjne i bazujące na rzetelnych danych zarządzanie talentami w firmie. Oferujemy program działający na podstawie dobrze znanego schematu nine-box HR.

Czym jest matryca nine-box HR?

Mianem tym określana jest składająca się z dziewięciu pól matryca służąca do klasyfikacji i analizy zdolności pracowników. W działach HR z powodzeniem jest ona wykorzystywana na wiele sposobów ze względu na swoją wszechstronność i elastyczność. Właśnie nine-box HR jest podstawowym modelem, w ramach którego użytkownik może wśród pracowników firmy wychwytywać talenty i oznaczać je w naszym programie, co ułatwia zarządzanie nimi.

Matryca w czytelny, graficzny sposób pokazuje, którzy pracownicy posiadają szczególnie wysoki potencjał,, a którzy wymagają większego zaangażowania i dodatkowej uwagi. Poza widokiem indywidualnym, dostępna w naszym programie matryca nine-box HR pozwala też analizować talenty całych zespołów, działów, a nawet rozkład potencjałów w całej firmie. To świetny sposób na dokładne przyjrzenie się organizacji pod kątem kompetencji.

Twórz i nadzoruj indywidualne plany rozwoju talentów pracowników

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że znalezienie talentów wśród pracowników to niezwykle ważna kwestia, ale tak samo istotne są świadome działania, które mają sprawić, by potencjały w pełni rozkwitły. Aby zapewnić wsparcie w tym zakresie, wyposażyliśmy nasz program do zarządzania talentami w firmie, bazujący na matrycy nine-box HR, w możliwość tworzenia indywidualnych planów działania. Ich kryteria i cele możesz ustalać dowolnie, a następnie wdrażać i na bieżąco monitorować efekty.

Zdecyduj się na nasze oprogramowanie i spraw, aby odkrywanie oraz wzmacnianie najlepszych zdolności pracowników Twojej Organizacji przebiegało maksymalnie efektywnie!

Skontaktuj się z nami