Moduły dedykowane

Są takie obszary w HR i w życiu Organizacji, gdzie trudno o system „z pudełka”. Wszędzie tam, gdzie masz wypracowany własny workflow i zasady, do których firma jest przyzwyczajona, gotowe systemy mogą nie podołać. Właśnie dlatego, w PMC możemy stworzyć dowolny dedykowany system lub moduł na Twoje życzenie!

Kiedy pomyśleć o dedykowanym systemie?

Jeśli masz potrzebę HRową lub biznesową, która powinna dziać się konkretnie według Twojego zamysłu i nie chcesz dostosowywać się do ograniczeń gotowych systemów, lub gdy widzisz że byłyby one zbyt trudne w obsłudze.

Przykład? Proszę bardzo! Wewnętrzny obieg reklamacji, system premiowania zgodny z regulaminem Organizacji, moduł „tajemniczego klienta” do wewnętrznej oceny punktów handlowych, system motywacyjny uwzględniający zbieranie pieczątek za zdobyte umiejętności, biblioteka e-booków – to tylko niektóre z niestandardowych zleceń, jakie zrealizowaliśmy dla naszych Klientów!

Jak zamówić dedykowany moduł?

Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do nas i opowiesz krótko o swojej potrzebie. Nasz zespół doradzi Ci, czy możemy ją obsłużyć którymś z naszych standardowych modułów, czy raczej zaproponujemy Ci dedykowaną wersję.

Skontaktuj się z nami