Zarządzanie kompetencjami

Umiejętności Twojego zespołu są kluczowym aspektem wpływającym na wydajność pracy i zyski osiągane z działalności. Jako świadomy i odpowiedzialny menadżer zdajesz sobie sprawę, że dobór odpowiednich osób, a następnie prawidłowe rozwijanie ich zdolności w dużej mierze decyduje o konkurencyjności Twojej firmy. To niezwykle ważne, ale jednocześnie trudne i wymagające zadanie, dlatego warto wesprzeć się profesjonalnymi narzędziami. Jeśli chcesz usprawnić zarządzanie kompetencjami i ocenę potencjału pracownika, skorzystaj z naszego oprogramowania!

Z platformą PMC:

  • stworzysz elastyczny model kompetencji, który będzie rozwijał się razem z Twoją Organizacją
  • uzyskasz kontrolę nad rozwojem potencjału pracowników
  • zaplanujesz ścieżki kariery na różnych stanowiskach
  • stworzysz mechanizm obiektywnej i rzetelnej oceny umiejętności osób zatrudnionych w firmie
  • otrzymasz dostęp do wielu danych istotnych w zarządzaniu kompetencjami członków Twojego zespołu.

Indywidualne kryteria oceny pracownika

Wystawiaj swoim pracownikom oceny zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. To Ty określasz kryteria analizy kompetencji i potencjału, które możesz różnicować w zależności np. od stanowiska. Wyłącznie od Ciebie zależy częstotliwość ewaluacji – jeśli sobie życzysz, może ona się odbywać np. co kwartał, półrocze, lub co roku.

Również zakres oceny dopasowujesz do konkretnych potrzeb i okoliczności. Gdy pojawia się taka konieczność, za pomocą naszego oprogramowania do zarządzania HR możesz w kilka chwil przeanalizować wszystkie kompetencje danego pracownika lub jego potencjał wyłącznie w jednym, wskazanym obszarze. Dzięki temu podejmujesz jeszcze trafniejsze decyzje dotyczące tworzenia zespołu i angażujesz do niego osoby, które jak najlepiej odpowiadają ściśle zdefiniowanym wymaganiom.

Wykorzystaj potencjał pracowników w 100%

Korzystanie z naszego systemu ułatwi Ci wychwytywanie luk kompetencyjnych u osób zatrudnionych w firmie. Diagnoza to pierwszy etap, dlatego taka wiedza jest bardzo cenna i pozwala na wprowadzenie usprawnień, które uczynią zarządzanie Twoim zespołem jeszcze lepszym, efektywniejszym i bardziej kompletnym. Z nami wprowadzisz procedury oceny kompetencji i potencjału pracownika na jeszcze wyższy poziom!

Zastosowanie specjalistycznego oprogramowania HR sprawi, że analiza umiejętności osób zatrudnionych w firmie będzie maksymalnie obiektywna. Koniec ze stronniczymi, niesprawiedliwymi ocenami potencjału jednych i bezpodstawnym faworyzowaniem innych pracowników. Twarde dane mówią same za siebie, stanowiąc podstawę zarządzania kompetencjami.

Zalety naszego oprogramowania do oceny potencjału pracowników

Korzystanie z naszego oprogramowania do zarządzania kompetencjami zatrudnionych w firmie osób ułatwi Ci prowadzenie biznesu. Jego najważniejsze zalety to:

  • wygodne raportowanie – zapomnij o przeszukiwaniu dziesiątek arkuszy kalkulacyjnych. Teraz dane o umiejętnościach uzyskasz w kilka kliknięć
  • precyzja i rzetelność – wystawiając ocenę pracownikowi i analizując jego potencjał, można uwzględnić czynniki w różnych przekrojach: realizację celów biznesowych, kompetencje miękkie, i inne
  • elastyczność – nasze moduły kompetencyjne są personalizowane, więc możemy idealnie dopasować je do zasad Twojej Organizacji
  • intuicyjna obsługa – prostota użytkowania sprawi, że każdy sobie poradzi z nawigacją w systemie.

Wprowadź zarządzanie kompetencjami na wyższy poziom

Nasze oprogramowanie prezentuje dane w formie zarówno liczbowej, jak i graficznej. Czytelne i zarazem szczegółowe raporty oraz wykresy ułatwiają analizy, planowanie i weryfikację celów. Możliwość filtrowania informacji i prostota obsługi tego systemu to równie ważne aspekty, które zostały wielokrotnie docenione przez jego użytkowników.

Zachęcamy do współpracy przedsiębiorstwa ze wszystkich branż, w tym zajmujące się handlem, produkcją czy świadczeniem usług. Nasze oprogramowanie wspomaga zarządzanie HR szczególnie w firmach, w których osoby zatrudnione działają w rozproszonych zespołach. Możliwość skrupulatnej weryfikacji ich umiejętności ułatwia planowanie pracy i tym samym zwiększanie jej efektywności. Skalowalność, elastyczność i uniwersalność to jedne z kluczowych aspektów systemu. Dzięki nam ocena kompetencji i potencjału pracownika stanie się precyzyjna i rzetelna jak nigdy wcześniej!

Skontaktuj się z nami