ZARZĄDZANIE TALENTAMI

CZYM JEST TALENT?

A właściwie: czym jest talent i po co mi on?

Z definicji słownikowej dowiemy się, że talent to: specjalna, często kreatywna zdolność, potęga intelektu, naturalne umiejętności, lub osoby przejawiające uzdolnienia w danym obszarze lub czynności.

Talent w Organizacji biznesowej to prawdziwa siła!
Sposobów postrzegania Talentu jest wiele, ale zawsze wiążą się one z większą efektywnością, lepszymi wynikami, kreatywnymi rozwiązaniami, inspirowaniem innych pracowników do działania.

Ale właściwie dlaczego PMC

NO DOBRZE, ALE… JAK ZNALEŹĆ TALENT?

Znalezienie Talentu nie jest łatwe, a żaden biznes nie chce ich przeoczyć! Pewnie Cię nie zaskoczymy: ile Organizacji, tyle podejść.

Dlatego w naszej platformie HR postawiliśmy na sprawdzony sposób: oto interaktywna, 9-polowa matryca!

Przypisujesz pracowników do poszczególnych pól (lub robi to za Ciebie platforma!). Dzięki temu, jak na dłoni widzisz, kto jest Talentem, a komu przyda się nieco wsparcia.

Dodatkowo, zyskujesz widok z lotu ptaka: możesz wyświetlać ilość Talentów w poszczególnych zespołach, działach, oraz obejrzeć globalny rozkład dla całej Organizacji!

JAK ROZWINĄĆ TALENT, JAK WESPRZEĆ PRACOWNIKA?

Wiesz już, kto jest Talentem. Ale co dalej? Jak rozwijać Talenty? Jak wesprzeć pracowników, których potencjał wymaga poprawy?

Mamy na to proste rozwiązanie: indywidualne plany działania.

W naszej platformie możesz łatwo stworzyć indywidualne plany rozwojowe oraz plany naprawcze dla pracowników: program szkoleniowy dla Talentów, udział w projekcie, praca pod okiem mentora. Ty decydujesz.

Ustalenie działań to dopiero pierwszy krok. Dzięki platformie możesz na bieżąco weryfikować poziom realizacji planów rozwojowych.
Do każdego działania można przypisać termin, oraz aktualizować jego status. Wreszcie masz plany rozwojowe pod kontrolą!

JAK TO DZIAŁA?

Wpisz szukaną frazę i naciśnij Enter