Zanurzenie w języku, czyli imersja – nauka języków obcych w zupełnie nowym wydaniu

Home / Aktualności / Zanurzenie w języku, czyli imersja – nauka języków obcych w zupełnie nowym wydaniu

Zanurzenie w języku, czyli imersja – nauka języków obcych w zupełnie nowym wydaniu

Wszyscy dobrze znamy e-learningowe kursy językowe oparte na najbardziej powszechnym modelu: nauka reguł gramatycznych, interaktywne ćwiczenia z dopasowywaniem i uzupełnianiem słownictwa, jeden ściśle określony poziom językowy.

A co się stanie, jeśli wyjdziemy ze strefy komfortu i ten nieco żmudny model zamienimy na aktywne zanurzenie w języku? Otrzymamy coś więcej niż kurs językowy – nauka stanie się sposobem na przyjemne spędzenie czasu, a żywy, aktualny język wejdzie nam do głowy w zupełnie naturalny sposób.

Na nadchodzących konferencjach Perspektywy HR 2017 powiemy kilka słów o tym, jak platforma językowa oparta na metodzie imersji może całkowicie zrewolucjonizować podejście do nauki języków Twojej firmie. Pokażemy, że nieustannie aktualizowane kontenty szkoleniowe oparte o najnowsze wydarzenia, system dostosowujący całe szkolenie językowe do poziomu użytkownika, oraz rozbudowany panel raportowy dla HR Managerów, razem tworzą niesamowicie efektywne narzędzie do rozwijania kompetencji językowych dla firm.

Zapraszamy – zanurz się w języku!angielski-online-wystapienie

Wpisz szukaną frazę i naciśnij Enter

PMConversationkurs-jezykowy-online