SZKOLENIA Z TRENEREM

SZKOLENIA Z TRENEREM

Całkiem niedawno mówiliśmy „szkolenia stacjonarne”. Teraz jednak koordynujesz nie tylko szkolenia na sali, ale również te webinarowe: na Teams, Skype, Zoom.

Wyzwania wciąż są podobne: ustalanie terminów, zapisy na mailach i w excelu, papierowe listy obecności, niezliczone maile i telefony aby skoordynować trenerów i uczestników szkoleń.

Jak nad tym wszystkim zapanować? Oto nasz moduł do szkoleń stacjonarnych i zdalnych!

KOORDYNACJA TO PRZYJEMNOŚĆ

Planujesz tematy i terminy szkoleń na dowolny okres do przodu, ustalasz limity miejsc, przypisujesz trenerów i lokalizacje, zarządzasz listami rezerwowymi… wszystko w jednym miejscu!

Do tego zapominasz o dziesiątkach maili, bo platforma sama poinformuje przełożonych, aby zapisali pracowników na szkolenia, uczestnikom wyśle niezbędne informacje, a jeśli coś się zmieni – poinformuje wszystkich za Ciebie!

SALA SZKOLENIOWA LUB WEBINAR

Na naszej platformie skoordynujesz różne rodzaje szkoleń z trenerem.

Dla szkoleń na sali określisz lokalizację (miasto / adres / sala szkoleniowa).

Dla szkoleń zdalnych umieścisz link do pokoju webinarowego, aby uczestnicy mieli go zawsze pod ręką.

Twoi pracownicy łatwo sprawdzą, na które szkolenia muszą dotrzeć osobiście, a do których wystarczy usiąść przy komputerze.

ZAPISY I LISTY OBECNOŚCI

Możesz już usunąć swoje excele z listami obecności.

Na platformie zarządzanie listami uczestników jest dziecinnie proste: Ty ustalasz limit miejsc, a pracownicy lub ich przełożeni zapisują na wybrany termin. Dla ułatwienia, platforma sama przypilnuje kiedy skończyły się miejsca i utworzy listę rezerwową.

Trener w prosty sposób zaznacza kto był obecny na szkoleniu – widzisz tą informację na żywo!

ANKIETY I MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Szkolenia z trenerem wiążą się z ankietą satysfakcji po szkoleniu, z testem wiedzy, materiałami uzupełniającymi oraz certyfikatem.

Po co wysyłać to wszystko mailem albo drukować?

Na platformie trener zamieści materiały potrzebne do zajęć i zweryfikuje, kto się z nimi zapoznał. Uczestnicy online rozwiążą test wiedzy i podzielą się swoimi wrażeniami w ankiecie. A Ty zobaczysz to wszystko na żywo w raportach!

Szkolenia z trenerem na zupełnie nowym poziomie!

 • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  Panel zarządzania na platformie pozwoli Ci zaplanować terminy Twoich firmowych trenerów oraz szkolenia organizowane przez zewnętrzne firmy.
 • Zapisy potwierdzane przez przełożonych
  Możesz odgórnie wskazać grupę szkoleniową, lub przełożony może wybrać, kto w jakim terminie idzie na szkolenie. Jeśli chcesz, pozwól pracownikom samodzielnie zgłaszać się na szkolenia.
 • Blended-learning
  Dla pełnego efektu, na naszej platformie wzbogacisz swoje warsztaty z trenerem o materiały przed- i poszkoleniowe: filmy, prezentacje, instrukcje, ćwiczenia.
 • Webinary i telekonferencje
  Masz do wyboru dwie opcje: albo zamieszczasz na platformie link do swojego pokoju np. na Teams, albo korzystasz z wbudowanego w platformę narzędzia webinarowego.

JAK TO DZIAŁA?

Wpisz szukaną frazę i naciśnij Enter