Praca

Witaj! Jeśli jesteś osobą kreatywną, niebojącą się wyzwań i poszukujesz pracy, która da Ci satysfakcję, to właśnie ją znalazłeś/łaś! Jesteśmy zgranym zespołem, działającym w obszarze e-learning. Poszukujemy osób, które uzupełnią nasz skład w kilku obszarach, o świeże pomysły i pomoże nam jeszcze bardziej podnieść jakość naszych produktów.

Zgłoś się – może to właśnie Ciebie poszukujemy!

Pozdrawiamy,
Zespół PMC

DORADCA KLIENTA w segmencie B2B

Jesteśmy wiodącym na rynku polskim dostawcą rozwiązań IT w zakresie zarządzania wiedzą i kompetencjami w organizacji. Nasza oferta obejmuje dedykowane platformy e-Learning, samodzielne moduły diagnostyki HR oraz projektowanie i produkcję szkoleń e-Learning. Dostarczamy rozwiązania łączące w sobie wiele elementów z różnych dziedzin technicznych i biznesowych.

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją, zaangażowani w to co robią a poprzez swoje szerokie zainteresowania przyczyniają się do ciągłego jej rozwoju.

Wśród naszych klientów znajdują się zarówno polskie firmy jak i międzynarodowe korporacje działające w naszym kraju.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem i realizacją kolejnych projektów poszukujemy do naszego biura w Warszawie osoby na stanowisko

Jaki jest nasz wymarzony kandydat?

  • To osoba która posiada ciekawą pasję lub hobby w dowolnym obszarze życia, pozytywne nastawienie i energię do działania.
  • Chce się uczyć i zdobywać nowe kompetencje.
  • Jest otwarty na wyzwania i zorientowany na cel.
  • Ma m.in. średnie wykształcenie.
  • Posiada 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług i rozwiązań w sektorze B2B.
  • Wysoka kultura osobista jest trwałą częścią jego osobowości.
    Jest odpowiedzialny i samodzielny, rzetelnie wykonuje powierzane zadania.
  • Potrafi swobodnie korzystać z pakietu MS Office.
  • Zna jęz. angielski w stopniu komunikatywnym.
  • Posiada prawo jazdy kat. B (opcja)

Jakie wyzwania przed Tobą?

  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie już istniejących relacji z obecnymi klientami.
  • Budowanie pozytywnych relacji biznesowych.
    Analizowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań.
  • Zgłaszanie ciekawych pomysłów i niekonwencjonalnych rozwiązań mogących stanowić nowy element naszej oferty.
  • Aktywne uczestnictwo w konferencjach i wydarzeniach promujących naszą firmę.

Co cenimy jako zespół?

  • Swoich Współpracowników – ludzi pełnych pasji i pozytywnej energii.
  • Przyjacielską i kameralną atmosferę pracy – niekorporacyjny klimat.
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych i prestiżowych projektach.
  • Codzienny kontakt z najnowszą technologią i niezwykłym produktem.

  • Możliwość współtworzenia i realizowania strategii sprzedażowej.
  • Wsparcie naszych Współpracowników IT przy ofertowaniu i prezentacjach technicznych.
  • Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny i premiowy.
  • Szkolenia wewnętrzne (on-boarding, kompetencyjne, językowe)
  • Możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia kompetencji kierunkowych w oparciu o nasze zasoby e-Learning.
  • Wyśmienitą kawę na dobry początek dnia

Ważne

  • W tytule mail-a prosimy zamieścić: „Praca – Doradca Klienta B2B”
  • CV powinno zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
biuro@pmconsulting.com.pl

GRAFIK KOMPUTEROWY

Obowiązki

  • Dbanie o oprawę graficzną szkoleń multimedialnych,
  • projektowanie layoutów szkoleń multimedialnych,
  • projektowanie nawigacji kursów multimedialnych,
  • wykonywanie ilustracji zgodnych ze scenariuszem kursów multimedialnych,
  • ścisła współpraca z Metodykiem szkoleń e-learningowych.

Wymagamy

  • Znajomość programów Photoshop, Illustrator/Corel Draw,
  • zmysł estetyczny,
  • umiejętność wyszukiwania najnowszych dostępnych rozwiązań i trendów graficznych obowiązujących na rynku,
  • cierpliwość i wytrwałość w pracy z klientem,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • terminowość.

Mile widziane

  • umiejętność tworzenia grafiki 3D;
  • umiejętność tworzenia animacji Flash.

prosimy o nadsyłanie CV zaopatrzone w PORTFOLIO.

Wpisz szukaną frazę i naciśnij Enter