E-LEARNING

SYSTEMY I SZKOLENIA E-LEARNING

Posiadając bogate zaplecze merytoryczne zarówno w obszarze metodyki i metodologii nauczania e-Learning oraz udokumentowaną współpracę z liczną grupą trenerów i firm szkoleniowych różnych specjalizacji, świadczymy usługi w zakresie opracowania i dostarczania szkoleń e-Learning. Tworzymy szkolenia dedykowane oraz adaptowane opracowywane od podstaw, według zdefiniowanych potrzeb Klienta – od pozyskania kontentu merytorycznego, opracowania scenariusza, zaprojektowania i wykonania grafiki i interakcji, nagrań lektorskich, po wdrożenie na platformę e-Learning oraz ewaluację.

SZKOLENIA E-LEARNING

W oparciu o nasze zaplecze merytoryczne i technologiczne, zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę i doradztwo w zakresie:

Projektowania

Adaptowania

Tworzenia

Nasi Klienci uzyskują dostęp zarówno do dedykowanych narzędzi systemowych umożliwiających publikację własnych – prostych treści i komunikatów na platformie, jak też mogą skorzystać z zasobów oferowanych przez PMC GP.

PLATFORMA E-LEARNING

CHARAKTERYSTYKA SYSTEMU

  • Platforma e-Learning Gate2Success (G2S) to dedykowana aplikacja web umożliwiająca realizację projektów e-Learning i blended learning) oraz efektywne zarządzanie wiedzą i kompetencjami w Organizacji.
  • Intuicyjność, prostota i przejrzystość to założenia przyjęte przez twórców platformy e-Learning Gate2Success.
  • Układ graficzny platformy wspiera i ułatwia korzystanie ze wszystkich jej funkcjonalności każdemu użytkownikowi.
  • Platforma Gate2Success ma strukturę modułową, co umożliwia dostosowanie jej funkcjonalności do wymagań i oczekiwań każdego klienta.
  • Architektura systemu oraz infrastruktura techniczna którą wykorzystuje Platforma e-Learning G2S umożliwia jednoczesne, efektywne korzystanie z jej zasobów wielu użytkownikom, bez utraty jakości i szybkości odtwarzanych materiałów.

BLENDED -LEARNING/ABA1

„Istotą modelu ABA1 jest wzrost efektywności pracy trenera – szkoleniowca. Dobre przygotowanie teoretyczne i wyrównanie wiedzy bazowej wszystkich uczestników w części A, pozwala skoncentrować się na faktycznych kwestiach warsztatowych/ praktycznych w części B. Wiedza bazowa zostaje dostarczona w formie e-Learning za pośrednictwem platformy Gate2Success. Zastosowanie platformy Gate2Success pozwala także na późniejszą weryfikację wiedzy danej osoby poprzez formę testów, ankiet czy pytań kontrolnych realizowanych
w ramach części A1. Powyższy model ABA1 poprzez zastosowanie platformy Gate2Success, zapewnia wszystkim szkolonym stały dostęp do zasobów szkoleniowych wpływając na wzrost efektywności i przyswajania wiedzy”.

Gotowy żeby wziąć udział w programie demo?

Wpisz szukaną frazę i naciśnij Enter